Wydarzenia


06.05.2020

15 maja 2020 roku obchodzimy 25. rocznicę powstania Kancelarii.

Dziękujemy wszystkim Klientom za wieloletnią współpracę.


21.01.2019

Gepard Biznesu 2018

Z satysfakcją informujemy, że nasza Kancelaria otrzymała wyróżnienie za dynamiczny rozwój w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018, przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu.

 


01.12.2018

Mocna Firma Godna Zaufania 2018

Zostaliśmy wyróżnieni w ramach VI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2018


25.03.2019

Efektywna Firma 2018

KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO otrzymała tytuł Efektywna Firma 2018.

Organizatorem rankingu jest Instytutu Europejskiego Biznesu w Warszawie.


25.01.2018

Efektywna Firma 2017

KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO otrzymała tytuł Efektywna Firma 2017.

Organizatorem rankingu jest Instytutu Europejskiego Biznesu w Warszawie.


12.10.2017

Efektywna Firma 2016

KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO otrzymała tytuł Efektywna Firma 2016.

Organizatorem rankingu był Instytutu Europejskiego Biznesu w Warszawie.


12.12.2012

Wyróżnienie PULSU BIZNESU dla prezesa zarządu Spółki

Otrzymaliśmy wyróżnienie przyznawane przez Puls Biznesu w Rankingu 500 Menedżerów.Więcej na: Strefa Biznesu27.02.2007


Konferencja "Finansowanie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw"

Przedstawiciele Spółki brali udział w konferencji "Finansowanie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw", która odbyła się dn.27.02.2007r.. Konferencji patronowało Ministerstwo Gospodarki.


20.10.2006r

Misja gospodarcza z Białorusi

W dniu 20.10.2006r. w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu miało miejsce spotkanie z uczestnikami misji gospodarczej Mińskiego Stołecznego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców na Białorusi. Do spotkania doszło w ramach uczestnictwa Mińskiego Stołecznego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców , oraz PKB w europejskiej organizacji CEA-PME zrzeszającej organizacje gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Pierwsze kontakty nawiązane zostały podczas dorocznego zjazdu tych organizacji w Warszawie w listopadzie ubiegłego roku. Do Klubu przybyła 9-cio osobowa delegacja z prezesem Wladimirem Karyaginem na czele. Pomysłodawcą spotkania był Dr inż. Jerzy Szmurło.17-19.11.2005

CEA-PME Annual Meeting in Warsaw

Dr Jerzy Szmurło uczestniczył w dorocznym zjeździe European Confederation of Associations of Small and Medium-sized Enterprises ( CEA - PME ).
Podczas zjazdu Podlaski Klub Biznesu został przyjęty w poczet członków zwyczajnych Konfederacji.
CEA-PME działa w 26 krajach UE, skupia ponad 500 tys. przedsiębiorstw sektora MSP.


15.11.2005

Amerykańska misja handlowa w Polsce

Delegacja miasta Białegostoku, pod przewodnictwem prezydenta Ryszarda Tura, uczestniczyła w misji handlowej w Warszawie, na zaproszenie Gubernatora Wisconsin Jima'a Doyla oraz Ambasadora USA w Polsce, Victora Ashe. W skład delegacji weszli przedstawiciele środowiska gospodarczego Podlasia. PKB reprezentował Dr inż. Jerzy Szmurło.
W hotelu Sheraton odbyło sie spotkanie z Gubernatorem Wisconsin wraz z grupą 30 reprezentantów biznesu amerykańskiego. Po południu odbyły się rozmowy delegacji Białegostoku z przedstawicielami przedsiębiorców i władz stanowych Wisconsin i siostrzanego miasta partnerskiego Białegostoku, Milwaukee.
Wieczorem delagacja Białegostoku uczesniczyła w przyjęciu w rezydencji Ambasadora USA w Polsce.


31.05.2005

Dr inż. Jerzy Szmurło uzyskał międzynarodowy tytuł 'Certified Management Consultant'

CMC jest skrótem utworzonym z pierwszych liter terminu 'Certified Management Consultant'- certyfikowany doradca do spraw zarządzania. Tytuł ten oznacza, że osoba, której on przysługuje przeszła pomyślnie przez procedurę certyfikacyjną zorganizowaną przez zawodową organizację konsultantów, członka Międzynarodowej Rady Instytucji Zajmujących się Doradztwem w Zarządzaniu (International Council of Mangement Consulting Institutes - ICMCI), Posiadacz 'professional title' CMC spełnia ściśle określone, ujednolicone w skali międzynarodowej, kryteria dotyczące jego etyki w wykonywaniu zawodu, jego wiedzy i kompetencji, niezależności oraz doświadczenia.03.12.2004

Białystok - Grodno, Konferencja Transgraniczna

Pracownicy firmy uczestniczyli w oficjalnej delagacji Białegostoku do Grodna, biorąc udział w konferencji: " Doświadczenia reform komunalnych Białegostoku w latach 1990-2004. Perspektywy wspólpracy transgranicznej Białegostoku i Grodna".
Delegacji przewodniczył prezydent Białegostoku Pan Ryszard Tur.


18.01.2005

Seminarium "Fundusze strukturalne i systemy zarządzania szansą na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa"

Spółka była współorganizatorem seminarium "Fundusze strukturalne i systemy zarządzania szansą na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa”, które odbyło się w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu (Pałac Hasbacha). W imieniu firmy, prezentacje przedstawili: mgr Tomasz Szeweluk - dyrektor ds. programów europejskich oraz mgr Tomasz Topczewski-konsultant ds. programów europejskich.

    


14-18.10.2004

Experiences of PHARE paving the way for Structural Funds in Accession Countries

Dr Jerzy Szmurło, wziął udział w konferencji zorganizowanej w Białowieży przez Podlaską Fundacje Rozwoju Regionalnego oraz PARP pt: "Experiences of PHARE paving the way for Structural Funds in Accession Countries"


© 2020 KANCELARIA DORADCZA SZMURŁO sp. z o.o.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Polityka prywatności